OKULA MERHABA ETKİNLİĞİ

2017- 2018 eğitim öğretim yılı 18 Eylül itibariyle başladı. Güngören Belediyesi, öğrencileri ve öğretmenleri bu heyecanlı günlerinde yalnız bırakmadı.

2017- 2018 eğitim öğretim yılı 18 Eylül itibariyle başladı. Azur Organizasyon, öğrencileri ve öğretmenleri bu heyecanlı günlerinde yalnız bırakmadı.

18 Eylül 2017 pazartesi günü yeni eğitim öğretim yılının başlangıç töreni, Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel KARAMAN, yeni kaymakamımız Zeyit ŞENER, ilçe emniyet müdürü, ilçe millî eğitim müdürü, AK parti ilçe başkanı, kaymakamlık ve belediye idari amirleri ile muhtarların da katılımıyla Ahmet Merter İlkokulunda gerçekleşti. Okula bu sene başlayan “mini mini birler” için okul bahçesine şişme oyun grupları kuruldu, öğrencilere pamuk şeker ve pop corn ikram edildi. Özellikle birinci sınıfların okula adapte olması açısından görülmeye değer sahneler yaşandı. Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman: “Yeni eğitim öğretim yılının ülkemizin bütün çocuklarına ve öğretmenlerine hayırlı olmasını diliyor, sağlık ve başarı dolu bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Add comment