Azur Turizm & Organizasyon

Deneyimli kadromuz, her alana özel uzman ekibimiz ve birikimimizi paylaştığımız referanslarımızla sorularınıza cevap, sorunlarınıza çözüm oluyoruz. İşinizi bize bırakın, siz çayınızı yudumlayın.

Deneyimli kadromuz, her alana özel uzman ekibimiz ve birikimimizi paylaştığımız referanslarımızla sorularınıza cevap, sorunlarınıza çözüm oluyoruz. İşinizi bize bırakın, siz çayınızı yudumlayın Sizi ofisinize saatlerce bağlayan şey iş tutkusu mu yoksa bir türlü üstesinden gelemediğiniz problemler mi? Her şeyi kılı kırk yararcasına düşünmek zorunda kalmak hem iş veriminizi hem de hayattan keyif almanızı engelliyor olmalı. Artık bunları dert edip büyütmenize gerek yok. Çünkü yanınızda Azur Turizm & Organizasyon varsa, hayatınızda huzur var demektir.  

  • Firmanızın ya da kurumunuzun profesyonel tanıtım ve reklama mı ihtiyacı var?
  • Yaptığınız etkinlikleri arşiv ve haber amaçlı son teknolojik ekipmanlarla kayıt altına almak mı istiyorsunuz?
  • Firmanızın ya da bölgenizin tarihi üzerine bir belgesel çektirmeyi mi aklınızdan geçiriyorsunuz?
  • Bir açılış yapmaya ya da bir çalıştay veya kongre düzenlemeye mi karar verdiniz?
  • Kültürel ve turistik bir gezi yapmayı ya da misafirlerinizle birlikte bir tekne turu yapmayı mı yapmayı düşünüyorsunuz?
  • Kasko, kaza, tamir, sigorta gibi vakit alan işlerle uğraşmadan en donanımlı bir makam aracıyla sadece işinize odaklanıp yolunuza devam etme niyetinde misiniz?
  • Firmanız ve kurumunuzun özel zamanlara ilişkin konsept projelere dair bir fikir mi gerekiyor?

  Hayallerinizi ve planlarınızı Azur Turizm & Organizasyon ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz, her alana özel uzman ekibimiz ve birikimimizi paylaştığımız referanslarımızla sorularınıza cevap, sorunlarınıza çözüm oluyoruz.     Belgeler Firmamız İSO 9001 – 2008 Kalite Yönetim Belgesi, Türsab Seyahat Acenta BelgesiUlaştırma Bakanlığı D2 ve K1 belgelerine sahiptir. Faaliyet Alanlarımız

Faaliyetlerimiz ile yüz binlerce kişiye hizmet verdik, hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu hizmetlerden siz de yararlanabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırlayacağımız kültür, eğlence, tatil, eğitim, doğa, kayak, şifa, yayla, inanç, yat, botanik, gençlik ve kongre gezileri için almak istediğiniz hizmetleri belirtin, size en uygun programı oluşturalım.

              “Azur, Yaşamın Özü Huzur..” Azur Turizm & Organizasyon