Prodüksiyon Hizmetleri

Basın toplantılarınızı, sosyal, siyasi ve kültürel etkinliklerinizi kaydederek arşivliyor, bu etkinliklerinizden haber veya tanıtım amaçlı filmler hazırlıyoruz. Dilerseniz etkinliğinizi canlı yayınlara dönüştürüyoruz

Prodüksiyon Hizmetleri

Geceyi gündüze ekliyor, canla başla çalışıyorsunuz. Mesai saati, paydos vakti, tatil günü gibi kavramların hayatınızda yeri yok. Uğraşıp didiniyor, her şeyin en iyisini başarmaya çalışıyorsunuz. Ancak emeğinizin karşılığını tam olarak alabilmeniz için toplumu bunlardan haberdar etmeniz gerekiyor.

Tüm ürettiklerinizin tanınıp bilinmesini sağlamak için profesyonel çözümlere ihtiyacınız var. Biz sizin yerinize her şeyi planladık bile. Kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi en yeni fikirler ve sınırsız teknik imkanlarla etkili biçimde hedef kitlenize duyuruyoruz.

Reklam ve tanıtım filmlerinizin konseptinden set kurulumuna, çekiminden seslendirilmesine kadar tüm aşamalarda profesyonel kadromuz işin titizlikle takipçisi oluyor. Basın toplantılarınızı, sosyal, siyasi ve kültürel etkinliklerinizi kaydederek arşivliyor, bu etkinliklerinizden haber veya tanıtım amaçlı filmler hazırlıyoruz. Dilerseniz etkinliğinizi canlı yayınlarla ulaştırıyoruz.