This is the default page custom title

This is the default page custom subtitle

Şirketinizin ve kurumunuzun araç satın alma ve bakım-onarım maliyetlerini azaltmak ve paranızı daha verimli başka yatırımlara kaydırabilmeniz için size süper bir teklifimiz var. Uzun dönemli araç kiralama hizmetimizle sizi büyük bütçeli harcamalarınızdan kurtarıyor, en uygun aracı tespit ederek, zamanınızı kendi işleriniz için kullanmanızı sağlıyoruz.

 Büyük şirketlerin uzun zamandan beri tercih ettikleri bu cazip sistem sayesinde araçlarınıza dilediğiniz donanım ve ekipman desteği de sipariş edebiliyor, araçların bakım, onarım ve sigorta gibi zorunlu gereksinimleri ile de ilgilenmek zorunda kalmıyorsunuz. Böylece hem bu işler için gereken insan kaynağından tasarruf ediyor hem de kaza, onarım gibi araçların kullanılamadığı zamanlarda tahsis ettiğimiz yedek araçlarla işlerinize aksatmadan devam ediyorsunuz.

Makam otosundan hafif ticari araca, binek otomobilden minibüse, ihtiyacınız olan her türlü aracı on iki aydan kırk sekiz aya kadar makul fiyatlarla kiralayabilir, Azur Turizm & Organizasyon’un desteği ile sorunsuzca kullabilirsiniz.

“Hayatınızda Azur, yolunuzda huzur”…